Büyük Beden Külot

16/08/2016 0 Yorum

büyük beden külotBüyük beden külot modelleri ile artık her beden uygun külot, tanga veya string bulabilirsiniz. Büyük beden çamaşırlar genelde mağaza tarzı yerlerde bulunması zor ürünlerdir. Bu nedenle kiviva.com tüm yeni modellerinde 3XL ve 4XL a kadar beden seçeneği sunmaktadır. Özel günlerde ve gündelik hayatınızda rahat rahat kullanabileceğiniz büyük beden külotları tek tıkla ister kapıda ödeme, ister 9 taksitle sipariş verebilirsiniz.

Büyük Beden Külot

XXL ve üzeri bedenlere sahip kadınlar için tasarlanmış son derece esnek ve ter emici özelliğe sahip külotlar. İz yapmayan, dantel işlemeli ve penye kumaştan üretilmiş külot modelleri en büyük bedenlere uygun olarak üretilmektedir. 3XL ve 4XL ' a kadar bedenlere sahip fantazi ve klasik külot modelleri vücudunuzun hava alabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kırmızı renkleri dantel işlemeleri ile siyah renklerin verdiği uyum ve beyazın tene olan uyumluluğu kullanan üreticiler büyük beden külot kullanan kadınlar için her renk ve zevke uygun koleksiyonlarını sunmaktadır.

Büyük Beden Tanga

Tanga sadece standart veya s,m,l bedenler de değil xl, xxl , 3xl ve 4xl bedenlere kadar uygun olarak üretilir. En büyük bedene dahi uygun olarka üretilen tangalar ile fantazi dolu bir kombin oluşturabilirsiniz. Büyük beden tanga kullanan kadınları tercihi genellikle ağ kısmı yani özel bölgesi açık olan tanga modelleridir. Özellikle metal zincirli, boncuk işlemeli veya dantel tasarımları oldukça fazla ilgi görür.