Tanga Modelleri

10/08/2016 0 Yorum

tangaTanga modelleri bir çok çeşitten oluşmakta olup, tekstilde en çok talep gören ürünlerdendir. String kesim veya ip tarzı tanga modelleri genellikle seksi çamaşırların altında kullanılmaktadır. Tanga kullanmak isteyen kadınların ilk tercihi string kesimlerden yanadır. Zamanla daha farklı tangalar ile kot pantolon altına veya kumaş pantolon altına nasıl bir tanga giymeniz gerekeceğini daha çabuk anlıyorsunuz. Standart tanga modellerinin aksine fantazi tanga modelleri daha baştan çıkarıcı ve süslemelidir. İstemiş olduğunuz tanga modeli kapıda ödeme veya peşin fiyatına taksit avantajı ile adresinize gönderilir.

Tanga Modelleri

Tanga, rahatlığın ve konforun en önemli simgesi olmaya aday özellikle seksi görünmek isteyen erkek ve kadınların en çok tercih ettiği tekstil ürünüdür. Tanga giyen bir kadının partnerini etkilemesi için daha fazla çabaya girmesine gerek kalmaz. Fantazi iç giyimin tahtına sahip olan tangalar özellikle seksi çamaşırlar ile baş döndürücü bir kombin haline gelirler. Tanga giyen kadın veya erkek her ikisinde de tanganın verdiği rahatlık sayesinde daha stressiz ve canlı bür gün geçirebilirler. Günlük kullanıma uygun tangalar elbiselerin altında iz yapmaz ve kendiniz daha rahat hissetmenizi sağlar. Özellikle kalçalarında güzelliği ortaya çıkarmak isteyenlerin tanga kullanması her zaman +1 puandır. 

String Modelleri

Sadece ipten oluştan stringler daha çok fantazi geceler için tasarlanmıştır. Tanga kullanmayı seven kadınlarında da çok fazla tercih ettiği stringler özellikle kot pantolon altında oldukça kullanışlıdır.