Hakkımızda

Her gün bir parti ve parti burada başlıyor!

Kiviva, 15 ila 35 yaş arasındaki moda ve güzellik bilincine sahip kızlar için çevrimiçi moda alanında lider bir oyuncudur. Kiviva, yüzlerce farklı markanın yeni modasıyla her gün ilham veriyor. Burada her duruma uygun giyim, ayakkabı, iç giyim, mayo, güzellik ürünleri, aksesuarlar ve spor kıyafetleri bulacaksınız. Uluslararası tanınmış moda evlerinden ve şirketin Unuak ve Lady Kokos gibi kendi markalarından her gün 300'ün üzerinde yeni ürün alıyoruz.

.
VİZYONUMUZ
Kalbimizde parti bakışları var. Ve hayat bir partidir. Bu yüzden hayatın sunduğu her şeyi deneyimlemek isteyenler için buradayız. Her gün, her zaman. Burada, kendinize olan güveninizi en üst düzeye çıkaran küçük ekstralarla her zaman yerinde ve her zaman tam bir görünüm bulabilmelisiniz.

HER ZAMAN MUTLU OLSUN...
…ve içinizdeki bebeğe haraç ödeyerek kadınlığı güçlendirin! Bunlar bize her konuda rehberlik edecek değerlerimizdir. "Muhteşem Siz'i Kutlayın" özümüzle, etrafımızdaki kadınları her zaman desteklemeye ve güçlendirmeye kararlıyız. 3 somut kelimeyle daha karşınızdayız...

Enerjik

Neyin yeni, modaya uygun olduğunu ve şu anda ne olduğunu biliyoruz. Hedef demografimiz her zaman en son trendleri ve olmazsa olmazları bizimle bulabilir.

Dışa dönük

Merhaba sosyal mıknatıs! Hayat bir partidir ve onu gündüzden geceye devam ettirecek güce sahibiz.

çapkın

Her zaman genç, spontane ve iyimser bir bakış açısına sahibiz.

PAZARLARIMIZ
Bugün bizimle alışveriş yapmak isteyen herkes için uluslararası bir site için yerel sitelerimiz var!


*Merkez - Headquarter:

71-75 Shelton Street

Covent Garden 

Greater London

WC2H 9JQ United Kingdom

+44 74 5929 3136

*Unuak Fulfillment Center:
Atatürk Bulvarı No.26 İnegöl 
16400 Bursa
Türkiye +90 224 532 27 51

E-posta: info@kiviva.com

Kiviva Operasyon bölgesi Türkiye'dir