Kiviva Gecelik Modelleri

Yazar admin 23/07/2019 0 Yorum

Baştan çıkaran gecelik modelleri arasında bulabileceğiniz tüm çeşitler kiviva.com da sergilenmektedir. Özel tasarımları ve şık görünümleri ile partnerinizi büyüleyecek seksi gecelikler uygun fiyata üstelik kapıda ödeme imkanı ile aynı gün kargoya teslim edilir. Kiviva iç giyim tüm ürünlerini hediye paketi içerisinde ve içeriği tamamen gizli olarak gönderiri. Ürün içeriğini faturada veya kargo fişinde belirtmeden göndererek müşterilerinin mahremiyetine saygı göstermekte ve bir prensip olarak kabul etmektedir. Aldığınız tüm gecelikler orijinal ambalajında ve üretici firma bandrolüyle gönderilmektedir.

 

 

Gecelik Çeşitleri

Gecelik çeşitleri boylarına ve kumaşlarına göre değişmektedir. Bir çok gecelik çeşidi mevcut olup her üreticinin koleksiyonlarında kesinlikle yer almaktadır. Her sezon farklı modellerin yapıldığı geceliklerde değişmeyen iki şey boyları ve kumaş türleridir. Son zamanlarda alışık olmadığımız deri gecelikler ortaya çıksada bu tarz modeller fantazi giyim adı altında satılmaktadır. Gecelik kadınların giydiği bir yatak kıyafeti olduğu için özellikle partnerlerine karşı daha seksi görünme isteği otomatikmen ortaya çıkar. Ayrıca hava şartlarına ve boy tipine göre gecelik seçmeniz oldukça önemlidir. Kısa, uzun ve orta boylu gecelik modelleri kumaş türüne görede farklılık göstermektedir. Örneğin saten kumaştan tasarlanmış geceliklerin büyük bir çoğunluğu uzundur. Genellikle çeyiz için tercih edilsede satenin ipeksi rahatlığını bilenler devamlı saten kullanmayı tercih etmektedir. Uzun gecelikler saten ve dantel kumaşların eşliğinde tasarlanmaktadırlar. Uzun gecelik modelleri yırtmaçlı ve düz modellerin daha çok tercih edildiği bir tarz yansıtmaktadırlar. Kısa gecelikler ise uzun geceliklere göre daha fazla talep gören modeller olmakta, kısa boyları ile vücudunuzu daha fazla sergileme şansı yakaladığınız modeller her türden kumaşla tasarlanmaktadır. Kısa boy gecelikler diğer adıyla babydoll olarak anılmaktadırlar. Penye ve tül ağırlıklı kısa geceliklerde dantel ve deri modellerede oldukça fazla yer verilmektedir. En fazla modele sahip kısa gecelikler bazen mini elbiseler ile karıştırılabilmektedir. 

Gecelik Modelleri

Gecelik modelleri kumaş türlerine göre isimlendirilmekte olup, çok az bir kısmı kullanan kişilerin isimlerine sahiptir. Örnek olarak aşk-ı memnun dizisinde oyunculuğu ile halen dillerde dolaşan Beren Saati in canlandırdığı karakter "Bihter". Bihter in dizide giydiği gecelik modeli kalın güpürlü ve kelebek desenlere sahiptir. Geceliği bihter ile özdeşleştiren dizi takipçileri için geceliğin adı bihter gecelik olarak anılmaktadır. Bu şekilde bir çok örnek mevcuttur ama bizim belirtmek istediğimiz gecelik modelleri her yerde ve herkesin ortak olarak kullandığı isimlerdir. Gecelik modelleri bir çok modelden oluşmakta olmasına rağmen ana başlıkları saten, penye, dantel, tül, deri ve kullanıma göre lohusa olarak anılmaktadır.

Saten Gecelikler

Saten gecelikler rahatlık ve konforu ile en çok tercih edilen modeldir. Özellikle çeyizlik kızların çeyizlerinde birer ikişer adet bulundurduğu ve çeyizin vazgeçilmez parçasıdır. Saten gecelikler uzun ve yırtmaçlı modellerin fazlasıyla tercih edildiği gecelik türüdür. Satenin verdiği ipeksi dokunuş teninize adeta masaj yapmakta olup tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olmaktadır. Saten gecelik modelleri kırmızı, siyah, beyaz ve mor renklerin öncülük ettiği kadın iç giyimin en nadide parçasıdır. Saten kullanan kadınlar daha cazibeli ve ağır duruşu ile erkeğinizi kontrol etmenizi sağlar. Satenin verdiği ipeksi dokunuş partnerinizi daha istekli hale getirmektedir.

Penye Gecelikler

Penye gecelik modelleri konforlu ve rahat kullanım sunana bir başka gecelik modelidir. Penye gecelikler ev içerisinde rahatça kullanabileceğin konfrolu ve rahat modellerdir. Kısa modelleri daha çekici ve vücut hatlarını belirginleştirdiği için natürel bir görünüm sunmakta olup bir çok erkeği etkilemektedir. Bu nedenle gecelik kullanan bayanların gardroplarından eksik olmayan efsanevi bir parçadır. İlk üretilen gecelik modellerinden biri olan penye gecelikler partnerinizle aranızda doğal bir etkileşim sunmaktadır. Penyenin zerafeti, büyüleyici duruşu ve baştan çıkarıcı görünümü ile kesinlikle kullanmanızı tavsiye edeceğimiz bir modeldir.

Dantel Gecelikler

Dantel gecelikler kadınlar arasında en fazla talep gören modellerdir. Çok fazla talep edilmesinin en büyük sebebi kadınların dantele olan beğenisidir. Dantel işlemeli gecelikler transparan kumaşlar ile baştan çıkarıcı bir görünüme sahiptirler. İnce ve sık dantel işlemelerini genellikle kısa geceliklerde görsekte arada uzun dantel gecelikler de oldukça fazla ve beğenilmektedir. Dantel geceliklerin renkleri genelde pembe, siyah ve beyazdır. Dantel gecelikler fantazi gecelik ve fantazi giyim kategorisinde de sergilenmekte olup babydoll modeli olarakta isimlendirilmektedir. Dantel gecelikler uyumak için değil, uyumamak için tasarlanmıştır :)

Tül Gecelikler

Tül gecelikler vücut hatlarınız en güzel şekilde ortaya çıkaran seksi gecelik modelidir. Seksi gecelikler arasında en fazla talep gören tül gecelikler genellikle beyaz, kırmızı ve siyah renkli tasarımları ile göze çarpmaktadır. Rahat ve konforlu kullanımın yanı sıra partnerinizin aklını başından alan bir kullanım sunmaktadır. Derin yırtmaç detaylarına sahip seksi tül gecelikler diğer adıyla transparan gecelikler ince dantel detayları ile kadınların gözlerine girmektedir. En fazla gecelik çeşdinin sunulduğu tül gecelikler fantastik kesim detayları ile diğer geceliklerin aksine daha hareketli ve daha renklidir. Ekonomik olarakta en uygun fiyata satılan gecelik modelleri tüldür.

Deri Gecelikler

Deri gecelikler seksi görünmek ve geceye renk katmak isteyen kadınların en gözde tercihidir. Deri gecelikler diğer modellerin aksine daha çarpıcı, detaylı ve baştan çıkarıcıdır. Deri modelleri mini görünümü ile en güzel frikikleri verebileceğinz modellerdir. Genellikle lame tarzda kumaşların kullanıldığı deri gecelikler fantazi gecelik kategorisinde sergilenmektedir. Deri gecelikler en çarpıcı detayları iplerle sağlanmış çapraz askılarıdır. Deri gecelik modelleri en seksi gecelik modelleri arasında yer almaktadır. Parlak ve mat tasarımlara sahip seksi deri gecelikler kırmızı ve siyah renklerin ağırlıyıla üretilmektedir.

Lohusa Gecelikler

Lohusa gecelikler diğer geceliklerin aksine tamamen kullanıma uygun olarak üretilen geceliklerdir. Emzirme kısmı ile hamile bayanlara rahat bir kullanım sunana lohusa gecelikler hamilelik sonrası en çok rahat ettiren tekstil ürünüdür. Lohusa gecelikler de bulunan emzirme kısmları pijama ve sabahlıklarında da mevcuttur. Lohusa gecelikler genlde ikili veya üçlü takımlar halinde satılmaktadır.