Fantazi Gecelik Modelleri

Yazar admin 21/07/2019 0 Yorum

Fantazi Gecelik Modelleri

 

İç giyim ihtiyacın ötesine geçip bayanlar için vazgeçilmeyen bir aksesuar halini alıyor. Kimileri için huzurlu bir uyku, kimileri için ise farklı olmanın unsuru olarak görülüyor. Fantazi Gecelikler, hem estetik olmanın hem de gece giyiminde özenli olmanın en önemli şartı haline gelmiş durumda. Her kadın özel ve kişisel yaşamında özgüvene daha yakın, evliliğinde daha mutlu, arzularında daha güçlü ve daha şık olmayı hedefliyor. Yeni modeller bu perspektife daha kapsamlı ışık tutuyor.

Kullanılan geceliğin tarzı ne olursa olsun malzemesine dikkat! Uzmanlar pamuklu ve cilt ile uyumlu olan geceliklerin tercih edilmesini öneriyor. İç giyimde bayanların başını döndürecek yeni gecelik modelleri katalogları süslüyor. İçleri ısıtan kırmızının yakıcılığı, saflığı ile kendine bağlayan beyazın görselliği, soğuk ama sert anların temsili mavinin bin bir tonu ile unutulmayacak anlar, partnerinizin aklında yer edecek. Çekici ve transparan bir gecelik mi yoksa gipürlü kırmızı bir gecelik mi daha şık durur? Siyah mı yoksa kırmızı mı size daha çok yakışacak gibi soruların cevapları bu gecelik modelleri ile çok daha kolay.

Artık beden bulma sorunu da yaşanmıyor ve standart, XL, S, M, L, XXL arasından seçmeniz için sizi bekliyor. 'Benim bedenim çok biçimsiz ve çok kiloluyum bu yüzden bana olmaz' devri tarihe karışıyor. Geceliklerdeki fiyat aralığı ise hem kargo hem nakitte sizleri epey şaşırtacak. Kullanılan kumaşın kalitesi gözleri korkutsa da, bayanları anlayan tasarımcılar her kitleye hitap ediyor. Kadınlar, gecenin yıldızı olmaya hazır olun!

Gecelik denildiğinde sexi kelimesi beyinlerde.

Farklı ve çok tercih edilen sexi bayan gecelikleri bu yılın en dikkat çekici gecelik modelleri ile çekmecelerinizin nadide parçaları olmaya hazır. Bu fantezi modeller rahatlık amacı ile değil dişiliğinizi kanıtlamanız amacı ile size çekici bir imaj katıyor. Daha çok saten kumaş kullanılıyor ve alıcıların son yıllarda ipek ve deriye de taleplerinin arttığı biliniyor. Sexilik gecelikle bütünleşiyor ve canlı renkler hatlarınızı daha belirgin hale getirmek için görevini yerine getiriyor.

Taş geceliğe ekleniyor!

Kadınların vazgeçilmesi pırlantalar imitasyonları şeklinde gecelik modellerinde yerini alıyor. Gecenizin karanlığını parlak taşlar aydınlatacak.

Vahşi ve yırtıcı leopar!

Leopar desen artık birçok sektörde kullanıldığı gibi iç çamaşırları ve gecelikte de yerini aldı. Farklı tasarım leopar kumaş gecelikler ile hem kalite hem rahatlık ve beraberinde çekiciliği yakalamak çok kolay. Kumaşların yıpranmama detayı uzun ömürlü olmasına katkı sağlayıp cilt ile uyumlu bir üretim ön plana çıkıyor.

Yüzyılların bekçisi dantel gecenin yine vazgeçilmezi!

Yıllardır, gecelik denildiğinde akıllara ilk gelen dantel artık bilinenin ötesinde. Yıpranmayan, kolayca yırtılmayan danteller özelikle beyaz ve kırmızı seçenekleri ile yine geceliklerin vazgeçilmezi.

Jartiyer Büstiyer takım yine sıradanlığın ötesinde!

Lastikli bir bağ olmaktan çıkıp farklı tasarımlarla kadınları bir adım daha sexiliğe yaklaştıran ve eskilerden beri kullanılan jartiyer geceliğin ve özel anların vazgeçilmezi olarak karşınıza çıkıyor. Hem düğünlerde hem de çok özel günlerde abiye olan kıyafetlerin altına giyiliyor çeşitli bel modelleri ile kullanıcılarının dikkatini çekiyor. İşlemeleri ile artık çok rahat ve hareketi kolaylaştıran büstiyer de değişik tarzları ile yepyeni bir döneme giriyor.